שני גורן מעצבת פנים

נעים מאוד, אני שני גורן, מעצבת פנים עם ניסיון של מעל 15 שנה, גרה במצפה אבי"ב הפסטורלי שבגליל התחתון ועובדת בכל רחבי הארץ.

את הסטודיו שלי לתכנון ועיצוב פנים הקמתי כדי לתת ערוץ לתשוקה שלי לאסתטיקה וליכולת שלי לחזות בעיני רוחי את התוצאה הסופית, את התמונה המלאה, עוד לפני שמתחילים לקדם דברים בעיצוב הבית.

אני מתמחה בעיצוב ויצירת חללי מגורים מושלמים, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב צימרים ומשרדים.

המיוחד בגישה שלי שלכל אדם יש לי סגנונות מועדפים עליו, צבעים אהובים ונטיות לב עיצוביות ועם הדרך הזו אני עובדת, אני גמישה ופתוחה מספיק כדי לזרום עם הלקוח. תהליך העיצוב מתחיל בקשר אישי וצמוד עם הלקוח, בהכרת החזון, התשוקות, ההעדפות שלו בכל תחום ובאורח חייו וכך אני עוזרת לאנשים לעצב את ביתם בקלות סבלנות ואהבה..

לכל אדם יש קצב חיים שונה ולכן אותו חלל בבית יכול לשמש אנשים שונים באופן שונה.

במהלך השנים פיתחתי שיטות עבודה והתמחות בהום סטיילינג (הלבשת הבית) הכוללות הצבת ריהוט ושימוש בטקסטיל לבית (שטיחים, ריפודים, וילונות, כיסויים, כריות ועוד), והתאמת צבעים לחלוקה מעניינת של חלל משעמם.

מכיוון שבית הוא יותר מסתם קירות וחדרים, הוא המקום האינטימי שלנו, שאמור לשקף את החלומות והרגשות שלנו, ולהוות לנו השראה ומקור לרוגע ושלווה, אני מתייחסת לתהליך עיצוב פנים והום סטיילינג באופן אישי, כאילו הבית הוא שלי.

מלבד הום סטיילינג אני עוסקת גם בתכנון מטבחים, עבודות נגרות, עבודות גבס וצבע, חידוש רהיטים, תכנון והקמת מערכי תאורה וגופי תאורה ואביזרי נוי.

המוטו שלי : עיצוב פנים זה לא כאב ראש גדול ואפשר לעשות אותו במקצועיות ובשמחה.